minecraft

 1. Oyungar

  Çözüldü Minecraft elmas hangi katmanda bulunur?

  Merhabalar, Elmas set yapmak istiyorum, bunun için bir sürü elmasa ihtiyacım var. Minecraft elmas hangi katmanda bulunur? Hangi katmanda bulunuyorsa sadece orada arayayım, daha kısa zamanda elde ederim diye düşünüyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.
 2. Oyungar

  Çözüldü Minecraft papağan ne yer?

  Merhabalar, Minecraft'ta papağan buldum, papağanı beslemek istiyorum. Minecraft papağan ne yer? Ona ne yedirmeliyim, evcilleştirmek vb. için? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler?
 3. Oyungar

  Çözüldü Minecraft Netherite Hangi Katmanda Bulunur?

  Merhabalar, Netherite set yapmak istiyorum, bunun için bir sürü Netherite'a ihtiyacım var. Minecraft'ta netherite hangi katmanda bulunur? Hangi katmanda bulunuyorsa sadece orada arayayım, daha kısa zamanda elde ederim diye düşünüyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.
 4. Oyungar

  Çözüldü Minecraft keskinlik 1000 kılıç kodu nedir?

  Selam arkadaşlar, Minecraft'ta 1000 li ench basıyorlar, keskinlik basmak istiyorum bende. Minecraft keskinlik 1000 kılıç kodu nedir acaba? Keskinlik 1000 kılıç koduna ihtiyacım var.
 5. Oyungar

  Çözüldü Minecraft Servet 1000 Kazma Kodu

  Selam arkadaşlar, Minecraft'ta 1000 li ench basıyorlar, serveti basmak istiyorum bende. Minecraft servet 1000 kazma kodu nedir acaba? Servet 1000 kazma koduna ihtiyacım var.
Geri
Üst