Oyuncuların oldukça ilgisini çeken PUBG Mobile 10000 UC Hilesi oyuncular arasında bir efsane. Bu hilenin gerçekten çalışıp çalışmadığı büyük bir merak konusu. Oyun marketindeki kişiselleştirme eşyaları satın almak için UC gerekiyor. Bu yüzden de oyuncular UC hilesi aramaya başlıyorlar.

Hile ararken PUBG Mobile 10000 UC hilesi ile karşılaşan oyuncular buna aldanabiliyorlar. Hile gerek videolar olsun gerekse yazılı anlatımla güvenilir ve çalışıyor gibi gösterilse de çalışan UC hilesi bulunmuyor. PUBG gibi çok oyunculu oyunlarda böyle hileler çalışmaz. Çünkü UC gibi birimlerin verileri şirketin sunucusunun veri tabanında bulunuyor. Bu veri tabanını herhangi bir hile ile değiştirmeniz imkansız.

PUBG Mobile 10000 UC Hilesi

PUBG Mobile 10000 UC Hilesi oyuncular arasında hızla yayılıyor. YouTube videolarında ne kadar çalıştığına dair kanıtlar gösterilse de bu videolar tamamen sahte. Bu videolar sadece oyuncuların ilgisini çekip videoya tıklamaları için yapılıyor.

Net olarak söyleyebiliriz ki PUBG için herhangi bir UC hilesi bulunmuyor ve bulunamaz. UC konusunda bu kadar net konuşabilmemize rağmen diğer hileler ile ilgili bu kadar net konuşamıyoruz. Aşağıdaki hilelerle oyunda karşılaşabilirsiniz:

  • ESP (Oyuncuların yerlerini gösterir)
  • Aimhack
  • Speedhack
  • Wallhack
  • Uçma veya fazla zıplama hilesi

Yukarıdaki hileler genel olarak çoğu silahlı oyunda bulunmakta. Fakat hile sektörünün gelişmesi ile birlikte anti-hile sektörü de gelişiyor. Bu yüzden böyle hileler kolayca belirlenebilir hale geldi. Oyunun anti-hile sistemi yüksek ihtimalle siz bu hileleri yaparken kısa sürede sizi yakalayacak ve oyundan kalıcı olarak yasaklanacaksınız.

Eğer sürekli hileler görüyor ve onları nasıl daha ciddi şekilde rapor ederim diye düşünüyorsanız makalemize göz atabilirsiniz, PUBG Rapor Etme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile UC Hilesi

PUBG Mobile oyunu için hiçbir şekilde UC hilesi yapılamaz. Bu sadece 10000 UC hilesine özel bir durum değildir. Bu yüzden bunun dışında herhangi bir UC hilesi videosu gördüğünüzde o videoya kesinlikle inanmayın.

Sizlere UC vereceğini söyleyerek hesap bilgileriniz isteyenlere veya bazı uygulamalar yükletmeye çalışan insanlara kesinlikle inanmayın. Bu tip olaylarda genellikle PUBG UC Hilesi yapmak isteyen oyuncular kandırılıyor ve hesaplarına erişimlerini kaybediyor. Böyle olayların başınıza gelmesini istemiyorsanız UC konusunda sadece para vererek elde edebileceğinizi kabullenmeniz gerekiyor.

Paylaş.

Yazılımcı, site sahibi, editör, oyun ve teknoloji hastası. Bu aralar kripto ile ilgileniyor.

1 Yorum

Bir Yorum Yap

Exit mobile version