PUBG İsim Değiştirme kartı nasıl alınır

Selamlar sevgili Oyungar okuyucuları bu yazımızda sizler için PUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır? konusu hakkında bilgilendirmeler yapacağız. PUBG isim değiştirme kartı basit olarak oyundaki isminizi değiştirmeye yarayan bir kart. Peki isminizi değiştirmeye yarayan isim değiştirme kartı nasıl alınır?

Mobil cihazınız üzerinden PUBG oynuyorsanız isminizi değiştirmeniz için isim değiştirme kartı bulmaya ihtiyacınız var. Oyun sürümünüz 0.4 sürümü üstündeyse bu kartı görebilirsiniz eğer oyununuz daha eski bir sürümde ise oyun sürümünüzü güncellemeyi unutmayın. Eğer kartı daha önceden almadıysanız yani bu karta sahip değişseniz oyun içerisinde Etkinlikler Sayfası üzerinden veya Güncelleme Ödülleri sayfasından PUBG İsim Değiştirme Kartı alabilirsiniz. Kartınızı aldıktan sonra envanter üzerinden İsim Değiştirme Kartı kullanarak isminizi değiştirebilirsiniz. Eğer isminiz için emojiler, süslü karakterler arıyorsanız PUBG İçin İsim Sembolleri sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

PUBG İsim Değiştirme Kartı Alma – Kullanma

PUBG isim bilginizi değiştirmek için ‘İsim Değiştirme Kartı‘ öğesine ihtiyacınız var. Bu öğeyi oyun sürümünüz 0.4 sürümü üzerinde ise görebilirsiniz. Kartı daha önce almadıysanız Etkinlikler sayfasından veya güncelleme ödülleri sayfası üzerinden isim değiştirme kartınızı alabilirsiniz. Kartınızı aldıktan sonra envanter bölümüne gidip PUBG isminizi istediğiniz gibi değiştirmek için isim değiştirme kartınızı kullanının.

Eğer 0.4 güncellemesini yapmanıza rağmen isim değiştirme kartınızı alamıyorsanız yapmanız gerekenler:

  • Seviye 10’a kadar tamamlayın.
  • 10. seviye görev ödüllerini alın.
  • Yazımızda anlattığımız isim değiştirme kartı alma ve kullanma adımlarını uygulayın.

Yukarıdaki işlemleri yaptığınıız halde hala bir hata alıyorsanız, yorumlar kısmına aldığınız hatayı yazarsanız yardımcı olacağız. Ayrıca bazı pubg yazılarımızın içerisinde sürpriz çekilişler ve ödüller oluyor. Sitemizi keşfedip fırsatları yakalamak sizin elinizde. Pubg içeriklerimiz içerisinde çekilişler yoğunlukta.

Sizler için PUBG İsim Değiştirme Kartı Alma konusu hakkında bilgilendirdik. PUBG Mobile Liyakat Nasıl Yükseltilir? Liyakat Yükseltme yazımız ilginizi çekebilir, onu da ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca herhangi bir problemle karşılaşırsanız yorumlar kısmını kullanmaktan çekinmeyin.