Valorant Sürekli Güncelleme Yapıyor

Valorant sürekli güncelleme yapıyor, peki neden? Valorant en popüler birinci şahıs nişancı oyunlarından ve gün geçtikçe bilinirliği büyüyor. Fakat oyuncular oyunu oynarken oyunu her açtıklarında güncelleme yaptığını belirttiler. Oyun her açıldığında güncelleme yapması oldukça yaygın bir olay birçok oyuncu bu durumu yaşıyor. Bu rehber size Valorant sürekli güncelleme yapıyor sorunu üzerine bilgi vermek için hazırlandı.

Valorant Sürekli Güncelleme Yapıyor

Valorant sürekli güncelleme yapması aslında bir problem değil. Çünkü aslında sürekli güncelleme yapmıyor. Eğer sorununuz Valorant’ı her açtığınızda 1 saniyelik bir şekilde güncelleme yapıyor şeklinde gözükmesi ise bu bir problem değil. Oyunu açtığınızda Valorant oyun dosyalarını kontrol ediyor. Bu durumda güncelleme yapılıyor olarak kısa süreliğine gözüküyor.

Sonuç olarak bu bir hata değil. Eğer probleminiz bu ise birçok oyuncu bunu yaşıyor ve endişelenmeniz gereken bir durum yok. Eğer Valorant’ı her açtığınızda uzun süren indirmeler yapacak şekilde güncelleme yapıyorsa, bu bir hata olabilir. Oyuna güncelleme gelmemesine rağmen her açtığınızda güncelleme yapıyor olarak gözüküyorsa bu sinir bozucu bir sorun olabilir.

Valorant Sürekli Güncelleme Yapma Sorunu Nasıl Çözülür?

Eğer yukarıdaki paragrafta belirttiğimiz şekilde oyuna güncelleme gelmemesine rağmen büyük dosyalar indirmeli güncellemeler geliyorsa, diskinizde veya oyunun kurulumunda bir sorun olabilir. Aşağıdaki adımları takip ederek sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz.

  1. Oyunu silin, tekrar yükleyin. Eğer oyun kurulumunda bir problem varsa çözülecektir.
  2. Eğer farklı bir diskiniz var ise oyunu farklı bir diske kurmayı deneyin. Eğer oyunu kurduğunuz diskte bir sorun varsa böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz.
    Bazı forumlarda oyuncular farklı bir diske oyunu kurarak sorunu çözmüşler.

Valorant Güncelleme 0’da Kalıyor

Valorant güncellemesinin 0’da kalmasının çözümü arıyorsanız. Yukarıdaki başlık altındaki adımları uygulayabilirsiniz. Aslında bu hata bir nevi 0’da kalıyor hatasıyla aynı denilebilir.

Valorant 0.1 Kb Sorunu

Valorant 0.1 kb sorunu da benzer sorunlardan biri. Aslında yukarıdaki iki sorunda birbirinin aynısı denilebilir. Çözümleri çok benzer ve açıklamaları da aynı şekilde.

Umarız ki bu rehber Valorant sürekli güncelleme yapıyor sorununu çözme konusunda size yardımcı olmuştur. Eğer hala sorunu yaşıyorsanız, Valorant destek ekibi ile iletişime geçmeli ve bir bilet oluşturmalısınız. Onlar bu sorunun çözümü için size yardımcı olacaklardır.

Valorant Hata Kodu Van 140 çözüm rehberini okuduğunuz için teşşekürler. Umarız size yardımcı olur ve Valorant‘ı sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!