Valorant şifre değiştirme sitelerin karışıklığından zorlanılan bir işlem. Yazımızdaki bağlantıdan Valorant şifrenizi kolayca değiştirin. Valorant şifre unuttum diyen tüm Valorant oyuncuları hızlıca şifresini değiştirmek istiyor. Fakat Riot’un karmaşık web sitesi yüzünden tam olarak nereden hesaplarına giriş yapıp şifre değiştireceklerini bilmiyorlar. Bu yüzden zaman kaybı yaşayıp şifre değiştirme sayfasını zar zor buluyorlar veya bulamıyorlar bile. Dolayısıyla bizde bu yazımızda sizler için işleri hızlandırmak istedik. Bu yazımızda Valorant şifre değiştirme işlemi nasıl yapılır onu anlatacağız. Valorant Şifre Değiştirme

Valorant Şifre Değiştirme

Valorant şifre değiştirmek için öncelikle Riot Games’in hesap yönetim sayfasına giriş yapmamız gerekiyor. Eğer mevcut şifrenizi biliyorsanız ve başka bir şifre ile değiştirmek istiyorsanız direkt olarak Riot Hesap Yönetimi sayfasına gidip hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Eğer valorant şifremi unuttum diyorsanız yine aynı sayfa üzerinden “Şifremi Unuttum” seçeneğine tıklayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifre değiştirme adımları şu şekilde:

  • Riot hesap yönetim sayfasına giriş yapın.
  • Hesap bilgilerinizi girdikten sonra şifre değiştirmek için aşağı inin ve “Riot Hesabı Girişi” kısmına gelin.
  • Şifreyi değiştir kısmına mevcut şifrenizi ve yeni şifrenizi girdikten sonra değişiklikleri kaydet butonuna basın.

Yukarıdaki işlemlerden sonra şifrenizi değiştirmiş olmanız gerekiyor. Unutmayın ki Valorant şifrenizi değiştirdikten sonra halihazırda oturumunuzun açık olduğu hesaplar kapatılacaktır. Yeni şifrenizi girdikten sonra hesabınıza tekrar giriş yapabilirsiniz.

Şifre Değiştirme Resimli Anlatım

Valorant şifre değiştirme işlemini eğer yazılı olarak anlamadıysanız resimli şekilde size anlatalım. Hesap yönetim sayfasına girdikten sonra Riot Hesabı Girişi bölümüne gelin.

Valorant şifre değiştirme paneli görseli.

Görseldeki kısımdan aşağıdaki adımları uygulayarak da Valorant şifrenizi hızlı ve kolayca değiştirebilirsiniz.

  • Yukarıdaki kısımdan mevcut şifrenizi girin.
  • Yeni şifrenizi ve yeni şifre onayla kısmını doldurun.
  • Değişiklikleri kaydet dedikten sonra Valorant şifre değiştirme işleminiz tamamlanacaktır.

Valorant hesabımın e-posta adresine erişimim yok ne yapabilirim?

Eğer şifrenizi değiştirme aşamasında e-posta adresine erişim sıkıntısı yaşıyorsanız, e-posta adresinizi değiştirmeniz gerekebilir. E-posta adresinize hiç erişiminiz yoksa değiştirme işlemini yapmak biraz uzun ve sinir bozucu olacaktır. Fakat biraz erişiminiz mevcutsa kolaylıkla e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz. Daha önceden LoL için hazırladığımız içerik, Riot Games oyunların hesaplarını birleşik kullandığı için Valorant için de geçerli. Valorant E-Posta adresinizi değiştirmek istiyorsanız buraya tıklayarak rehberimize ulaşabilirsiniz.

Paylaş.

Yazılımcı, site sahibi, editör, oyun ve teknoloji hastası. Bu aralar kripto ile ilgileniyor.

Bir Yorum Yap

Exit mobile version