Selamlar sevgili Oyungar takipçileri bu yazımızda sizler için Lol E-Posta Değiştirme Nasıl Yapılır sorusunu cevaplandıracağız. Lol hesabınızı açarken belki eski bir e-posta adresi belki de ailenizden başka birinin e-posta adresini girmiş olabilirsiniz. Bunun sonucununda Lol hesabınızın E-Posta adresini değiştirmek isteyebilirsiniz. Doğru yerdesiniz! Öncelikle eğer hesabınızın şuanki e-posta adresine erişiminiz var ise işiniz gerçekten çok kolay.

Lol E-Posta Değiştirme

Eğer hesabınızın mevcut e-posta adresine erişimiz var ise, buraya tıklayarak Riot Hesap Yönetimi sayfasına gidebilirsiniz. Hesap yönetimi sayfasında önünüze böyle bir görüntü çıkacaktır.

Lol E-Posta Değiştirme
Lol E-Posta Değiştirme Menüsü

Açılan bu panelde, E-Posta Adresi kısmında E-Posta adresinizin yanında çıkan düzenleme ikonuna basarak E-Posta adresinizi düzenleme paneline giriş yapabilirsiniz.

Lol E-Posta Nasıl Değiştirilir

Açılan E-Posta adresinizi düzenleme panelinde “Yeni E-Posta Adresi” mevcut E-Posta adresinizi değiştirmek istediğiniz E-Posta adresini yazmanız gerekmekte. Ardından “Yeni E-Posta Adresini Doğrula” kısmına tekrardan değiştirmek istediğiniz yeni E-Posta Adresini yazın.

Ardından Gönder tuşuna basarak işlem isteği gönderebilirsiniz. Gönder tuşuna bastıktan sonra mevcut e-posta adresinize bir onaylama mail’i gelecek. Bu mail içerisinde bulunan onaylama adresine giderek hesabınızın e-posta adresinin değiştirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Hesabımın mevcut e-posta adresine erişimim yok, nasıl değiştirebilirim?

Eğer hesabınızın mevcut e-posta adresine erişiminiz yok ise, e-postanızı değiştirmek gerçekten sizin için yorucu bir işlem olacaktır. Öncelikle Riot’a bir destek talebi açmanız gerekmekte. Buraya tıklayarak bir destek talebi açma sayfasına gidebilirsiniz. Bu sayfaya gittikten sonra konu seçme kısmından destek almak istediğiniz konuyu seçerek hızlı bir şekilde Riot destek ekibiyle irtibata geçebilirsiniz.

Eğer şifrenizi unuttuysanız veya lol şifre değiştirme isteğiniz var ise; Lol Şifre Değiştirme makalemize göz atabilirsiniz.

Umarız ki hesabınız herhangi bir çalınma durumuna uğramaz ve e-postanızı destek bileti açarak kurtarmak zorunda kalmazsınız diyelim. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder iyi günler dileriz.