Fortnite yeni işbirliği kostümünü oyunculara duyurdu. DC evreninden ve çizgi romanlarından gördüğümüz Black Adam süper kahramanı oyuna ekleniyor. Son zamanlarda bir film veya dizi çıkmadan önce firmalar Fortnite ile sık sık tanıtım amaçlı iş birliği yapıyorlar. Bu sayede oyuncular hiçbir fikirleri olmasa bile karakterleri tanımış oluyorlar.

Black Adam kostümünün oyuna eklenme amacı DCEU filmi olan Black Adam çıkışının reklamını yapmak. Bu filmde dikkat çeken bir olay ise Black Adam karakterini Dwayne “The Rock” Johnson’ın oynaması. Ayrıca ünlü oyuncu Twitter hesabında da Fortnite X Black Adam iş birliğini paylaştı.

Fortnite Black Adam Skini Nasıl Alınır?

Yayınlanan tanıtım fragmanında, Black Adam’ın alıştığımız süper-kahraman havasından çıkarak biraz daha anti-kahraman tarzında bir karakter olduğu görülüyor. Sırtındaki üçlü piramit şekli klipte gösterilmemesine rağmen bir kazma için elektrikli bir topuz kullanılıyor. Videoda ayrıca, Black Adam’ın bir tahtın oturmasına ek olarak yerden elektrikle yükselebileceği ifadelerin de olabileceğini gösteriyor. Oyuncular Black Adam kostümünü Fortnite’ta 20 Ekim Perşembe günü saat 17.00‘den itibaren eşya mağazasından alabilirler.

Fragmanda ayrıca Black Adam kostümünü kapşonlu ve kapşonsuz şekilde görebiliyoruz. Buda kostümün değişik şekillerde birden çok varyasyona sahip olacağını bize bildiriyor. Yüksek ihtimalle pelerinli ve pelerinsiz varyasonları da olabilir.

Fortnite ayrıca, esasen çizgi romanlarda Wolverine’in yerini alan ve eleştirmenlerce beğenilen Logan filminde yer alan X-23’ün eklendiğini açıkladı. Bununla birlikte, X-23 daha klasik bir çizgi roman görünümüne sahipken, Black Adam The Rock’ın benzerliğini koruyor.

Paylaş.

Yazılımcı, site sahibi, editör, oyun ve teknoloji hastası. Bu aralar kripto ile ilgileniyor.

Bir Yorum Yap

Exit mobile version