csgo antreman kodları

Selamlar Oyungar okuyucuları, CS2‘de aim mi geliştirmek istiyorsunuz yoksa haritadaki bazı bomba noktalarını öğrenmeniz mi gerek veya belirli pozisyonlar için antreman yapmanız gerekiyordur ha? Kendinizi geliştirmenin en iyi yolu tabii ki antreman yapmak. Peki antreman yaparken şartları en üst seviyeye çekmek istemez misiniz? Tabii ki istersiniz sizler için antreman yaparken yardımcı olabilecek konsol kodlarını derledik. Haydi ayrıntılara geçelim.

Cs2 Antreman Kodları

Öncelikle haritaya girdikten sonra yazmamız gereken kodların çoğunu kullanabilmek için sv_cheats 1 kodunun yazılı olduğunu yani hilelerin açık olduğuna emin olun. Ardından kodları yazmaya başlayabiliriz.

bot_kick komutu ile öncelikli olarak oyundaki tüm botları oyundan atın.
mp_limitteams 0 ve mp_autoteambalance 0 kodları ile takımlardaki oyuncu limitlerini kaldırın.
mp_roundtime 60 kodu ile round süresini 1 saate ayarlayalım.
mp_maxmoney 60000 ve mp_startmoney 60000 komutları ile paramızı arttıralım.
mp_buytime 999 kodu ile satın alma süresini kaldıralım ve mp_buy_anywhere komutu ile istediğimiz yerde marketi kullanabilelim.
sv_infinite_ammo 1 komutunu kullanarak mermi ve bombalarımızı sınırsız yapalım ki bitip bitip bize sorun yaşatmasınlar.
ammo_grenade_limit_total 5 komutu ile tüm bombaları aynı anda satın alabilirsiniz.
sv_grenade_trajectory 1 komutu ile bombaları attıktan sonra arkasından iz bırakmasını sv_grenade_trajectory_time 10 kodu ile de bu izin 10 saniye sonra silinmesini ayarlayalım.
sv_showimpacts 1 kodu ile mermilerin nereye sıkıldığını ve nereye gittiğini görelim bombada olduğu gibi sv_showimpacts_time 10 kodu ile de bu izlerin 10 saniye sonra silinmesini ayarlayalım.

Tüm bu ayarları yaptıktan sonra mp_restartgame 1 komutu ile oyunu baştan başlatabilirsiniz.